KAMERZYSTA NA WESELE

Przygotowane w trakcie zabawy weselnej materiały filmowe pokazują emocje Pary Młodej i jej gości. Powinny znaleźć się na nich wszystkie ważne momenty, w tym podziękowania dla rodziców. Firma Fotokaszczyk przyjmuje zlecenia m.in. na nagrywanie filmu ślubnego, oferując profesjonalne usługi foto i video, wykorzystując nowoczesne kamery, dzięki którym jakość materiałów będzie na najwyższym poziomie. Warto skorzystać z pomocy dobrych kamerzystów, oferujących wideofilmowanie wesel i ślubów na terenie całej Polski, w tym Częstochowy, Katowic i innych miejscowości województwa śląskiego.

Profesjonalny film ślubny

Specjalnością firmy Fotokaszczyk, działającej m.in. na terenie Częstochowy, Katowic i całego Śląska, jest filmowanie ślubów i wesel. Kompleksowo zajmuje się przygotowaniem materiałów, poczynając od ich nagrania, a kończąc na obróbce. Praca zaczyna się na długo przed umówionym terminem. Tworzy się wtedy wspólnie z Parą Młodą zarys koncepcji filmu i wybiera najlepszy pomysł na cały teledysk ślubny. Czasami, okazją do nakręcenia video staje się też sesja plenerowa.

Filmowanie wesel na terenie całej Polski

Aby stworzyć film z wesela dla pary młodej, kamerzyści z firmy Fotokaszczyk mogą udać się w każdy zakątek kraju. Jednak głównym obszarem działalności jest Śląsk, w tym Katowice i Częstochowa. Żeby omówić szczegóły oferty i zarezerwować termin, wystarczy tylko się skontaktować. Współpraca związana z filmowaniem ślubu i nagrywaniem zabawy weselnej to prawdziwa pasja pracujących w tej firmie osób. Zadbają o to, aby w pięknym świetle uwiecznić tę ważną uroczystość, przygotowując profesjonalne filmy ślubne.

Wideofilmowanie

Doświadczony i dobrze wyposażony kamerzysta ślubny i weselny to nie tylko osoba, która przygotowuje reportaż z tych wydarzeń. Filmuje każdy moment, na którym zależy Parze Młodej, tworząc wyjątkowy materiał filmowy. Powitanie na sali, toast, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, czy krojenie tortu to elementy, które muszą się na nim znaleźć. Uzupełnieniem wideofilmowania będzie oczywiście profesjonalna fotografia ślubna, którą firma Fotokaszczyk również może się zająć.

Jaki powinien być kamerzysta ślubny?

Firmę Fotokaszczyk, działającą m.in. w Częstochowie, Katowicach i na terenie województwa śląskiego, cechuje ogromne doświadczenie w zakresie wideofilmowania ślubów. Przychodzący na wesele kamerzysta to osoba niewidzialna, a zarazem bardzo dokładna i cechująca się wspaniałym refleksem. Jest zawsze w centrum najważniejszych wydarzeń, tuż obok Pary Młodej, bohaterów tego dnia. Warto już teraz skontaktować się z firmą i zlecić przygotowanie profesjonalnych filmów ślubnych i weselnych.

Fotokaszczyk - fotograf ślubny Częstochowa
Instagram

GDZIE PRACUJĘ

Obszar mojej działalności obejmuje przede wszystkim Śląsk, Małopolskę, Opolszczyznę, Mazowsze i województwo łódzkie, jednak zachęcam do współpracy klientów z całej Polski.

Tel. 792052163
E-mail : fotokaszczyk@interia.pl
NIP: 9491978279
PKO BP 64 1020 1664 0000 3502 0042 7799

©Fotokaszczyk