o MNIE

Doświadczenie

Fotografia jakoś tak sama do mnie przyszła dzięki niej umiem odczuwać emocje innych, dodatkowo doświadczenia w branży graficznej pozwalają mi na leprze zrozumienie jak te wszystkie kadry, zdjęcia ubrać w całą waszą historie z najważniejszego dnia Waszych przygotowań ślubu i zabawy.

Pomysłowość

Moje usługi to nie tylko fotografia ślubna. Oferuję również sesje zdjęciowe podczas różnych imprez okolicznościowych takich jak: Wieczory panieńskie, chrzciny, komunie, urodziny, bale, eventy firmowe i wiele innych, w zależności od waszych potrzeb. Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem ze mną współpracy, napiszcie lub zadzwońcie. Chętnie odpowiem na każde pytania. Jestem otwarty na wszelkie sugestie oraz wasze pomysły. Napiszcie do mnie co was interesuje, a prześlę ofertę dopasowaną do waszych potrzeb.

Skoro dotarliście już tutaj…

…zróbcie kolejny krok i skontaktujcie się ze mną w celu ustalenia terminu spotkania oraz omówienia szczegółów współpracy. Napiszcie lub zadzwońcie już teraz!

Fotokaszczyk - fotograf ślubny Częstochowa
Instagram

GDZIE PRACUJĘ

Obszar mojej działalności obejmuje przede wszystkim Śląsk, Małopolskę, Opolszczyznę, Mazowsze i województwo łódzkie, jednak zachęcam do współpracy klientów z całej Polski.

Tel. 792052163
E-mail : fotokaszczyk@interia.pl
NIP: 9491978279
PKO BP 24 1020 1664 0000 3702 0183 3466

©Fotokaszczyk