PLENER ŚLUBNY

Firma Fotokaszczyk, działająca na terenie Częstochowy, Katowic i całego Śląska, wykona komplet pięknych zdjęć nowożeńców, którzy będą mogli wybrać z nich swoje ulubione. Sesja ślubna w plenerze, realizowana jest, zwykle kilka dni po weselu. Para Młoda ma wówczas okazję pozować już jako mąż i żona. Plenerowa ślubna sesja zdjęciowa to moment, kiedy aż chce się ujawnić swoje najbardziej skryte emocje przed obiektywem! Doświadczony fotograf ślubny wie, jak je właściwie uchwycić i doradza przy wyborze pleneru, zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

Jak wygląda sesja ślubna w plenerze?

W zdecydowanej większości Pary Młode szukając miejsc na sesję w plenerze, wybierają lokalizacje związane z historią ich związku lub pasjami. Jednak wcześniej najlepiej skonsultować ten wybór z fotografem. Wskaże on popularne plenery ślubne w Częstochowie, Katowicach i na całym Śląsku, którymi warto się zainteresować. Ważne, aby przed przyjechaniem na miejsce zrelaksować się i dobrze wyspać. Do zadań fotografa należy stworzenie swobodnej atmosfery dla Pary Młodej i wyjaśnienie zasad pozowania, dzięki czemu zdjęcia ślubne w plenerze będą piękne i naturalne. Na specjalne życzenie mogą być one również wykonywane w dniu ślubu.

Sesja plenerowa – najlepsze pomysły

Przy okazji plenerowej, ślubnej sesji zdjęciowej można zrealizować swoje ukryte marzenia – odwiedzić miejsca, na które od dawna brakowało czasu. Firma Fotokaszczyk zna wiele lokalizacji  na Śląsku, w tym na terenie Częstochowy i Katowic, które idealnie będą nadawać się na plenery ślubne. Warto wybrać porę dnia, kiedy na terenie przebywa mało osób i jest, dobre światło. Pięknym i romantycznym tłem będzie np. zachód słońca lub tzw. złota godzina. Ogromną rolę odgrywa również pogoda. Miejsce i czas robienia zdjęć w plenerze fotograf konsultuje z klientami, dopasowując się do potrzeb Par Młodych, ale jednocześnie dbając o to, aby fotografie mogły wyjść możliwie najpiękniejsze. Brak własnego pomysłu to żaden problem, gdyż specjalista zapewni swoje wsparcie! Ważna jest otwartość i chęć współpracy.

Jak zrobić wyjątkowe zdjęcia ślubne?

Sekretem emocjonalnej, udanej fotografii są uczucia, jakie łączą Parę Młodą. Najważniejsze, aby była zrelaksowana i czuła się naturalnie, by widać było przed obiektywem łączącą ją miłość. Należy też zapomnieć o bliskości fotografa, ciesząc się, wyłącznie swoją obecnością. Wykonując sesje ślubne w plenerze, specjaliści z firmy Fotokaszczyk starają się być niewidzialni, dzięki czemu efekty ich pracy są olśniewające. Na cykl fotografii ze ślubu składają się trzy rodzaje zdjęć: z kościoła/urzędu, reportaż z wesela i plener ślubny. Zebrane w całość robią niesamowite wrażenie, zwłaszcza gdy są zgrane klimatem, dlatego ich wykonanie warto zlecić specjalistom. Firma Fotokaszczyk zaproponuje najlepsze miejsca na sesję plenerową i zadba o najwyższą jakość fotografii Pary Młodej!

fotograf ślubny - sesja plenerowa
sesja ślubna w plenerze
fotografia ślubna w plenerze
ślubna sesja w plenerze
Fotokaszczyk - fotograf ślubny Częstochowa
Instagram

GDZIE PRACUJĘ

Obszar mojej działalności obejmuje przede wszystkim Śląsk, Małopolskę, Opolszczyznę, Mazowsze i województwo łódzkie, jednak zachęcam do współpracy klientów z całej Polski.

Tel. 792052163
E-mail : fotokaszczyk@interia.pl
NIP: 9491978279
PKO BP 24 1020 1664 0000 3702 0183 3466

©Fotokaszczyk