SESJA STUDYJNA I PLENEROWA

W życiu każdego dziecka i jego rodziców Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie, wymagające odpowiedniej oprawy. Sesja zdjęciowa chłopca, dziewczynki lub rodzinna w plenerze, kościele czy w studio to najlepszy sposób, aby uwiecznić te piękne chwile. Wyjątkowe portrety upamiętnią ten dzień – fotografia to pamiątka na lata, która utrwala wspaniałe emocje towarzyszące ludziom! Firma Fotokaszczyk działająca m.in. na terenie Częstochowy, doskonale wie, jak uchwycić to, co najpiękniejsze, wykonując m.in. zdjęcia portretowe chłopców i dziewczynek.

Sesja rodzinna w plenerze: jak się przygotować?

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbywa się najczęściej wiosną – korzysta się wtedy z pogody i wykonuje zdjęcia z rodzicami w plenerze, np. na skwerze, w ogrodzie czy obok kościoła. Doświadczony fotograf doradzi, jakie miejsce w Częstochowie będzie idealne, ale propozycje Klientów też są mile widziane! Doskonałym wyborem mogą być lokalizacje związane z pasjami dzieci, odpowiednio dobrane do sesji rodzinnej czy portretowej chłopca lub dziewczynki. Warto przy tym pamiętać o dobrze dopasowanych ubraniach osób mających znaleźć się na fotografii. W przypadku wątpliwości firma Fotokaszczyk odpowie na wszystkie pytania.

STE_3123
STE_3032
STE_2976
STE_3150 (2)

Sesja portretowa – co warto o niej wiedzieć?

Tradycyjnie z okazji Pierwszej Komunii Świętej praktycznie zawsze są wykonywane portretowe sesje rodzinne. W tym dniu najważniejszy jest oczywiście młody człowiek, który powinien, znajdować się w centrum uwagi. Portret obejmuje głównie zdjęcia komunijne w kościele: możemy na życzenie klientów sfotografować maluchów pozujących na klęczniku, z rodzicami i chrzestnymi – jest wiele różnych możliwości! Fotografie, jakie w Częstochowie wykonuje firma Fotokaszczyk, ukazują naturalność dzieci, ich wdzięk i urok. Sesja portretowa bazuje na kontakcie fotografa i osoby fotografowanej, wydobywając z niej najlepsze cechy. W efekcie zdjęcia portretowe chłopców i dziewczynek stają się prawdziwą przygodą dla tych małych bohaterów dnia.

01i
STE_6051
STE_5467

Jak wygląda sesja w studio?

Równie popularna, jak sesja rodzinna w plenerze, jest sesja w studio, na którą także chętnie decydują się klienci firmy Fotokaszczyk. Wykonuje się ją w konkretnym stylu, z odpowiednio dobranym tłem. W trakcie pracy mogą powstać zarówno fotografie porterowe, jak i rodzinne, a wybór konkretnych zależy tylko od indywidualnych potrzeb. Branie udziału w studyjnych sesjach zdjęciowych zawsze gwarantuje świetne warunki, odpowiednie oświetlenie i pełen komfort dla klientów. W studio można wykorzystać rozmaite rekwizyty i triki fotograficzne, które nie znajdują zastosowania przy robieniu zdjęć w plenerze. Aby zlecić wykonanie profesjonalnych sesji zdjęciowych dzieciom, wystarczy skontaktować się z firmą Fotokaszczyk!

297
270
DSC_8429 (2)
DSC_8166
DSC_0032i
DSC_0029mont
STE_8780
Fotokaszczyk - fotograf ślubny Częstochowa
Instagram

GDZIE PRACUJĘ

Obszar mojej działalności obejmuje przede wszystkim Śląsk, Małopolskę, Opolszczyznę, Mazowsze i województwo łódzkie, jednak zachęcam do współpracy klientów z całej Polski.

Tel. 792052163
E-mail : fotokaszczyk@interia.pl
NIP: 9491978279
PKO BP 24 1020 1664 0000 3702 0183 3466

©Fotokaszczyk