SESJA KOMUNIJNA

Jedną z najważniejszych uroczystości katolickich jest Pierwsza Komunia Święta. Wydarzenie to warto uwiecznić, dlatego na tę wyjątkową okoliczność doskonale sprawdzi się sesja komunijna. Pamiątki w postaci fotografii często wykonuje się też w tzw. białym tygodniu. Dobrze jest wtedy zadbać o profesjonalne przygotowanie zdjęć – zarówno w plenerze, jak i w kościele lub innych, wybranych sceneriach. Takie usługi świadczy firma Fotokaszczyk, specjalizując się w sesjach indywidualnych, jak i grupowych, dla całej parafii. Oferta jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców Częstochowy i okolic.

Indywidualne lub grupowe zdjęcia komunijne z rodzicami

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowy dzień w życiu dziecka, ktry powinien zostać uwieczniony. Takie udokumentowanie stanowić będzie dla niego oraz jego bliskich niepowtarzalną pamiątkę. Zdjęcia komunijne z rodzicami trafiające do albumu należy wykonać z dużą starannością. Ważnym elementem będzie w tym wypadku dobrze dobrana sceneria. Jednym z częstych wyborów jest plener. Sesję chłopca lub dziewczynki można zrealizować w ogrodzie lub w lesie – naturalne tło świetnie komponować się będzie z bielą i dodatkami w postaci np. wianków wplecionych we włosy. Warto postawić też na zdjęcia rodzinne oraz komunijne w kościele, które firma Fotokaszczyk może wykonać również dla wszystkich dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej w tej samej parafii.

zdjęcia komunijne częstochowa
zdjęcie komunijne
fotografia komunijna częstochowa
plenerowa sesja komunijna
fotografia komunijna
sesja komunijna Częstochowa
zdjęcia komunijne w plenerze
komunijna sesja zdjęciowa w plenerze
komunijna sesja zdjęciowa
STE_3810
STE_3344
STE_3368
STE_3327

W jakich sceneriach wykonuje się zdjęcia komunijne?

Przygotowany w sposób profesjonalny reportaż z uroczystości, w której pierwszoplanową postacią jest dziecko, to ważna pamiątka dla jego rodziców. Zdjęcia komunijne w plenerze lub w kościele mogą być też grupowe. Do takich okazji należy wykorzystać odpowiedni sprzęt, dlatego warto wybrać oferowane w Częstochowie usługi fotograficzne. W dniu Komunii Św. czy w białym tygodniu przygotowane zostaną zdjęcia komunijne z rodzicami. Tego typu sesja jest wielkim wydarzeniem nie tylko dla dziecka, ale też najbliższych mu osób – matki i ojca. Każda fotografia w tym wypadku powinna być elegancka i ukazująca jednocześnie więź między rodziną. Uchwycenie kluczowych emocji wymaga sporych umiejętności od osoby wykonującej zdjęcia komunijne w plenerze czy w innej scenerii.

sesja komunijna chłopca Częstochowa
komunijna sesja zdjęciowa chłopca w Częstochowie
komunijna sesja zdjęciowa chłopca w plenerze
komunijna sesja chłopca w plenerze
sesja komunijna chłopca w plenerze
sesja komunijna chłopca plener

Dlaczego sesje komunijne warto powierzyć firmie Fotokaszczyk?

Stworzenie wyjątkowych fotografii upamiętniających Pierwszą Komunię Świętą to nie tylko konieczność użycia profesjonalnego aparatu i obiektywu. To również umiejętne dopasowanie planu, uchwycenia kluczowych detali czy właściwe wykorzystanie światła. Z tego względu zdjęcia komunijne w plenerze powinni wykonywać specjaliści i najlepiej zadanie to zostawić w rękach firmy Fotokaszczyk. Sesja chłopca lub dziewczynki wymaga bowiem od fotografa dużego skupienia i doskonałej współpracy z najmłodszymi, a do tego stworzenia przyjacielskiej, miłej atmosfery.

Prezentowana oferta usługowa dla klientów z Częstochowy i okolic to możliwość wykonania profesjonalnej sesji zarówno w trakcie Pierwszej Komunii Świętej, jak i w białym tygodniu lub innym dogodnym terminie. Firma robi indywidualne zdjęcia dzieci komunijnych oraz grupowe dla całej parafii.

DSC_7035
DSC_7021
DSC_7012
070
059
056
052
051
037
26
038
026

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej - fotografie pełne wspomnień

Wybór fotografa na pierwszą komunię świętą nie musi być zadaniem trudnym i pełnym wątpliwości. Firma fotokaszczyk ułatwia tę decyzję, oferując usługi na najwyższym poziomie oraz wykonując profesjonalne zdjęcia komunijne w częstochowie oraz jej okolicach. Dzięki tak stworzonej pamiątce dla całej rodziny, najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości pozostaną z gośćmi na zawsze.

Odpowiednio dobrane miejsce na plener sprawi, że sesja komunijna chłopca lub dziewczynki będzie absolutnie niepowtarzalna. Profesjonalizm i zaangażowanie forografa pozwalają na uchwycenie najszczerszych dziecięcych emocji i stworzenie przy tym swobodnej atmosfery. Warto zadzwonić i wspólnie wybrać dogodny, wolny termin, by powierzyć uwiecznienie wyjątkowych momentów podczas pierwszej komunii świętej firmie godnej zaufania.

Fotokaszczyk - fotograf ślubny Częstochowa
Instagram

GDZIE PRACUJĘ

Obszar mojej działalności obejmuje przede wszystkim Śląsk, Małopolskę, Opolszczyznę, Mazowsze i województwo łódzkie, jednak zachęcam do współpracy klientów z całej Polski.

Tel. 792052163
E-mail : fotokaszczyk@interia.pl
NIP: 9491978279
PKO BP 64 1020 1664 0000 3502 0042 7799

©Fotokaszczyk